2009 yılının Mayıs ayında kuruluş çalışmalarına başlanmış, Bursa şehrine özgü ve sanayiyi çağrıştırması amacı ile adının "BURSAN ENERJİ" olması düşünülmüş, 08.05.2009 tarihinde ise "BURSAN MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ." ünvanı ile faaliyete başlamıştır. Henüz 4. yılımızda olmamıza rağmen, sektörden büyük ilgi gören, geleceğe yönelik beklenti, istek ve önerilerle karşılaşan firmamız planladığı yeni hedefler ve gelişim politikası doğrultusunda sizlere daha kaliteli ve daha kapsamlı hizmet verebilmek adına Nilüfer Ticaret Merkezine taşınmıştır.

Bursan Enerji; uzman kadrosu ile kaliteyi ve güveni ilke edinip, yenilikleri yakından takip ederek, gelişen sanayi kuruluşlarının ve inşaat sektörünün yanında olabilmek, enerji ihtiyaçlarını en ekonomik ve hızlı şekilde karşılayabilmek için taahhüt, otomasyon, güç ve aydınlatma, güvenlik sistemleri, proje ve mühendislik hizmetleri sunmak amacı ile kurulmuş öncelikle yerel, ulusal ve uluslararası arenada "pozitif enerjiniz" olmayı hedeflemiştir...

Kaliteli insan, uzman ekip ve ekipmanın yarattığı pozitif güçle, bugüne kadar ki kazandığımız bilgi birikimini, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak, hizmet verdiğimiz sektörde çalışmalarımızın etkin olarak yürütülmesi için sağlıklı, emniyetli ve çevre dostu çalışma şartları ilkelerinden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimize gerekli kurumsal imkan ve kabiliyetleri sunmak ve hayata geçirmek amacı ile "pozitif enerjiniz" olmayı hedefliyoruz.

Uygulanan Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlayarak, faaliyet gösterdiği sektörde öncelikle yerel, ulusal ve uluslar arası arenada büyük ve başarılı projelere imza atarak, sektörde ayrıcalıklı konumda olmak ve ilk tercih edilir hale gelmek.
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz

Scroll to top